נזקי מים

משרד אודי וולנרמן שמאות רכוש בע"מ טיפל במקרה של הצפת מים בבית עסק, המים הגיעו עד לגובה של 15 ס"מ. הסחורה הונחה ישירות על רצפת בית העסק כי לא בוצעה הגבהה כנדרש ממנו בביטוח שרכש; שהסחורה תהיה מונחת בגובה של 10 ס"מ לפחות מעל הרצפה.

שמאי חברת הביטוח המליץ על דחיית התביעה עקב אי עמידה בהתנאה הנ"ל. משרדנו הצליח להוכיח כי יישום ההתנאה לא היה מונע את מרבית הנזקים, ובסופו של דבר פוצה בעל העסק וקיבל 85% מהסכום שתבע.

נפגעתם מנזקי מים? פנו אל משרד אודי וולנרמן שמאות בע"מ המתמחה גם בשמאות נזקי מים ובהגשת חוות דעת לבית המשפט.

שמאי נזקי מים עוסק בחוות דעת והערכות נזק במקרה של נזק שנגרם לרכוש כתוצאה ממגע עם מים - למשל, כתוצאה מהצפה, פיצוץ בצינור, ריבוי משקעים בחורף, סתימה בצינור ביוב - או מכל סיבה אחרת.

המים עשויים לגרום נזקים רחבי היקף לרכוש וחומרים שברשותכם, כמו למשל מכשירי חשמל למיניהם, יצירות אמנות וציורים, ריהוט יקר או יקר סנטימנטאלית, ועוד. לעיתים, קרובות נזקי המים אינם מתגלים מיד, על חומרים שספגו מים ולא ניתן ליבש אותם באופן יסודי עלולים להתפתח עובש ובקטריות כשלעצמם מהוות מפגע בריאותי חמור.

אם, חלילה, נגרם נזק לרכושכם עקב הצפה או נזקי מים - אל תמתינו. פנו לשמאי רכוש המתמחה בהערכה של נזקי מים, ויוכל לספק חוות דעת מקצועית בה תוכלו להשתמש בהגשת תביעה ביטוחית לכיסוי ההוצאות וההפסדים שנגרמו לכם.

מי זקוק לשירותיו של שמאי נזקי מים

כל מי שנכס כלשהו המצוי בבעלותו ניזוק כתוצאה ממגע עם מים עשוי להיזקק לשירותיו של שמאי נזקי מים.
בדרך כלל מדובר במי שמתעתדים לתבוע חברת ביטוח בדרישה לקבל פיצוי אשר יאפשר להם לתקן את מה שניתן להמשיך להשתמש בו ולהחליף את מה שניזוק עד כדי כך שיש לרכוש פריט חדש תחתיו.

מומלץ שלא להסתפק בשמאות מטעם חברת הביטוח אלא לשכור גם באופן פרטי את שירותיו של שמאי נזקי מים אשר יערוך עבורנו שמאות שתאפשר לנו לדעת אם הפיצוי המוצע לנו אכן הולם.

חשוב לייחס סכום מציאותי ומדויק להיקף הנזק

מי שרכושו ספג נזקי מים צריך להתמודד עם אתגרים שונים בדרך להשבת המצב לקדמותו. לעיתים קרובות קשה לפרט מראש עד כמה מרחיקי לכת עשויים להיות המהלכים שיידרשו. כך למשל יש לצפות כמה זמן ייקח עד שבית עסק שניזוק בשיטפון יוכל לשוב לפעולה סדירה.

חשוב מאוד לקבל אומדן עליו ניתן להסתמך כדי לתכנן את המשאבים שיידרשו לשם כך, כמה זמן יארך התהליך ועוד. בדוח שמאי ששכרנו על מנת להעריך את היקף הנזק שגרמו המים יופיע פירוט של הנסיבות, הנזקים, הצעדים בהם יש לנקוט כדי לתקן את שניתן להציל, כמה זמן ימשכו התיקונים מה הפריטים שיש להחליף, איזה נזק נגרם למבנה, האם צפויה ירידת ערך וכד'.

אל תפעל ללא מומחה בתחום כה סבוך ומורכב

המומחיות והניסיון שלי יביאו לכך שתקבל את הפיצוי המירבי

למידע נוסף, אנא מלאו את הטופס
ואני אצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

לקוחות מספרים

סיפורי הצלחה