נזקי אש

משרד אודי וולנרמן שמאות רכוש בע"מ טיפל במקרה בו ארעה שריפה קשה בבית העסק. השריפה גרמה לנזקים עצומים - בהיקף של מליוני שקלים למלאי, לציוד ולמבנה ובעטים הושבת בית עסק כליל לתקופה ארוכה עד ששוקם.

נציגי חברת הביטוח בדקו, חקרו, אספו נתונים והגיעו לידי מסקנה כי בעל העסק התרשל מאחר ולא דאג להתקנת ציוד מיגון שנדרש באופן מפורש וברור בפוליסת הביטוח שרכש. על כן החליטה חברת הביטוח להתנער מאחריות ודחתה את התביעה על הסף.

על פניו חברת הביטוח צדקה בטיעון זה, אך משרדנו הפעיל סוללת מומחים מטעמו, שקבעו כי גם אם ציוד המיגון נגד סיכוני אש היה מותקן, וגם אם המבוטח היה דואג לכל האישורים הדרושים – הרי שהאש היתה בלתי נמנעת ותוצאותיה לא היו מינוריות.

לאחר מו"מ ממושך עם נציגי חברת הביטוח (ללא עורכי דין וללא הגשת פנייה לערכאות), שולמו לבית העסק תגמולי ביטוח בשיעור של 75% מכלל הנזקים.  ללא ספק תוצאה מצוינת שאפשרה ללקוח לשקם את עסקו.

נגרם לכם נזק מאש? צרו עמנו קשר עוד היום!

שריפה בבית פרטי או בבית עסק היא אירוע שיש לו משמעויות מרחיקות לכת. שריפה עשויה לגרום לנזקים רחבי היקף הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך, לעיתים קרובות נזקי אש הם גדולים בהרבה מאלה הנראים לעין.

אם, חלילה, ניזוק רכושכם בשריפה, ובמיוחד אם אתם נמצאים בשלב התכנון של תביעה נגד חברת הביטוח לקביעת גובה הפיצוי הכספי שנגרם בשל נזקי האש - חשוב שתסתייעו בשמאי המתמחה בנזקי אש על מנת לקבוע כמה השקעה תידרש על מנת להשיב את הרכוש שניזוק לקדמותו.

שירותיו של שמאי נזקי אש יבטיחו שהתביעה שלכם תכיל אמדן מקצועי ומקובל על כל ערכאה משפטית של ההפסדים שנגרמו לתובעים עקב שריפה שפגעה ברכושם.

משרד אודי וולנרמן שמאי רכוש מתמחה בין היתר בשמאות של נזקי אש ובהגשת חוות דעת בנושא נזקי אש לבית המשפט. במקרה הצורך - אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לפגישה ראשונה ללא התחייבות, בנושא הערכת שמאות לנזקי אש - לבית או לבית העסק.

לנזקי אש מרכיבים רבים

שריפה עשויה לגרום לנזקים הממשיכים ומצטברים לאורך זמן, כך למשל תהליך החלדה של חלקי מתכת שחוממו יתר על המידה (עד שציפוי המגן שלהם נפגע) ו/או נחשפו למים או חומרי כיבוי אחרים.
ריחות עשן חודרים לפריטים כגון בגדים ווילונות, פיח שלא ניתן לנקות מחייב צביעה מחדש של קירות, תקרות, ארונות ועוד.

שמאי מטעמכם רואה את התמונה כולה

מי שרכושו ניזוק בשריפה והוא עומד בפתח הליך תביעת פיצוי מחברת ביטוח טוב יעשה אם יפנה לשמאי נזקי אש פרטי על מנת לקבל הערכת היקף הנזק מבעל מקצוע הפועל מטעמו. מומלץ מאוד לא להסתפק בשמאות מטעם חברת הביטוח  שכן השמאי הפועל מטעמה יטה להעדיף את האינטרס של חברת הביטוח, הלא הוא תשלום פיצוי נמוך ככל שניתן. 

למידע נוסף, אנא מלאו את הטופס
ואני אצור איתכם קשר בהקדם האפשרי