הקיץ מגיע? נזקים שעלולים להיווצר

headerphoto

החום הרב ששורר בארץ במהלך הקיץ עלול להוביל לנזקים רבים בבית ובעסק על ידי התחממות והיווצרות של שריפות. נזקי אש עלולים להיגרם גם מהשכנים וגם מתוך הסביבה הפרטית שלכם ולגרום לנזק למבנה ולרכוש. מדובר בסוגיה מוכרת בגינה ניתן לתבוע תביעות נזיקין ולזכות לפיצוי כספי, ולשמה כדאי וחשוב ליצור קשר עם שמאי רכוש.

שריפות ונזקי אש

החום הרב יכול להוביל בקלות להתלקחות של אש. כמובן שהדבר מסוכן מאוד לחיי אדם, אך גם לרכוש שנמצא במקום. הציוד הזה יכול להיות ציוד השייך לעסק ומשמש לפרנסתכם או ציוד וריהוט של המסגרת הביתית, לרבות יצירות אמנות וחפצים יקרי ערך כספי ו/או ערך רגשי. בכל מקרה זהו מצב בלתי נעים בעליל, שעלול להוביל לנזקים אדירים, כל עוד לא מצליחים להשתלט על השריפה בזמן וכשהיא נמצאת עוד בחיתוליה.

יותר מהגלוי לעין

יש חשיבות רבה מאוד בבדיקה דקדקנית ומדויקת של נזקי האש. פעמים רבות הם מתעתעים והנזקים בפועל גדולים יותר ממה שנראה לעין הבלתי מקצועית. בנוסף לכך, שריפה עלולה להוביל לנזקים שיופיעו גם בטווח הארוך ולא רק באופן מיידי, כמו שלרוב נהוג לחשוב.

נזק הנגרם מהשכן

מקור השריפה יכול להיות באותה מידה גם הבית או העסק הסמוך לשלכם. במצב שכזה יש לאתר כהלכה את המקור האחראי לנזק ולאמוד את שווי הנזקים, על מנת להגיש תביעת נזיקין כנגד חברת הביטוח של האדם או כנגדו באופן אישי, במידה ואין לו ביטוח רלוונטי.

אומדן מדויק לנזקי אש

שמאי רכוש שמתמחה בנזקי אש יגיע למקום על מנת לאמוד את הנזקים באופן מדויק. אין להסתמך על השמאי של חברת הביטוח, שאיננו אובייקטיבי ודואג לאינטרסים של מעסיקיו, אלא לשכור את שירותיו של שמאי רכוש פרטי. רק כך תוכלו להבטיח שאתם מקבלים את הפיצוי המרבי בו ניתן לזכות באותו מקרה.

צרו קשר עם משרד אודי וולנרמן שמאות בע”מ 073-7590899, על מנת לטפל בנזקי האש באופן מקצועי ולקבל ליווי אישי בכל התהליך ועד לקבלת הפיצוי הכספי המיוחל.

פוסטים אחרונים

אודי וולנרמן שמאות פרטית