אודות

משרד אודי וולנרמן שמאות בע”מ הוקם על מנת לספק מענה איכותי ומקצועי בטיפול בנזקים כגון נזקי מים, אש, עשן, פיח, פריצה לדירה או לבית עסק, נזקי טבע, ירידת ערך ועוד תוך ייצוג מקצועי ומקיף מול גופים ממשלתיים גדולים.

מתי כדאי לפנות לשמאי פרטי?

פניה לשמאי פרטי תבטיח כי השמאות נערכת תוך התחשבות בכל גורם הפועל לטובתכם. גם כאשר מוצעים לכם שירותי שמאות מטעם חברת הביטוח מומלץ לפנות אלינו, על מנת שלא להסתפק בהם ולקבל שמאות פרטית שתהיה מדוייקת יותר ותאפשר לכם לקבוע אם אתם מקבלים את כל המגיע לכם.

אם תגלו שיש פער לרעתכם בין תוצאות השמאות מטעם הצד מולו אתם מתמודדים (חברת הביטוח למשל) לבין הערכתו של השמאי הפרטי שפעל מטעמכם – תוכלו להציף את העניין ולנהל מו”מ תוך שאתם נסמכים על הפירוט שמסר השמאי הפרטי בהערכתו.
בבואנו לבחור שמאי לצרכי ביצוע שמאות פרטית חשוב לוודא כי מדובר בשמאי מנוסה שיודע לזהות ולעמוד על מכלול הנזקים שנגרמו לרכוש ועלולים לגרום לנזקים נלווים ומצטברים.
עם ניסיון של 27 שנה קשה להתווכח, אודי וולנרמן הינו שמאי רכוש פרטי שאינו מקושר עם אף גוף בעל אינטרסים ויפעל מטעמכם בלבד. בשמאות כזו, יתאפשר לבדוק לעומק ולגלות כל דבר שיש בו בכדי לשפר מצבנו, ולהצטייד בהערכה מנומקת שתאפשר לנו לעמוד באופן תקיף על זכויותינו ובסופו של דבר לקבל את כל המגיע לנו.

שמאי רכוש מטעמכם יקפיד להתחשב בכל גורם רלוונטי

ככל שמדובר בשמאות הרי שתמיד ישנו מכלול של גורמים שיש להתחשב בהם כדי להגיע אל סכום המייצג נאמנה את ערכו של הנכס נשוא השמאות או היקף הנזק שנגרם לנכס כזה. שמאי נדרש לידע מקצועי נרחב, מיומנות וניסיון מעשי כדי שיוכל לזהות את כל הגורמים הרלוונטיים.
בשמאות נזקים המתבצעת על ידי משרד אודי וולנרמן שמאות בע”מ, נקפיד לזהות ולהעריך כל נזק – מיידי או כזה שיבוא לידי ביטוי רק בטווח הארוך, ונדע להקצות לכל אחד מהם משקל מתאים אשר יילקח בחשבון בשקלול המאפשר להגיע אל אותו ערך סופי הנמסר בדוח השמאות.

לקבלת ייעוץ ראשוני, פנו אלינו עוד היום.

שמאי רכוש אודי וולנרמן

הכישורים שלנו, ההצלחות שלכם

 • הצלחות בהגשת חוות דעת לבית משפט

  הצלחות בהגשת חוות דעת לבית משפט

 • הצלחות בנזקי שריפה ואש

  הצלחות בנזקי שריפה ואש

 • הצלחות בנזקי מים

  הצלחות בנזקי מים

 • 073-7590899 
 • udivol24@gmail.com 
 • רציף הרברט סמואל 36 תל אביב